| wykyal a întrebat:

Ce jocuri asemanatoare cu barn buddy cunoasteti(sa fie cu mai multi vecini) si sa fie an romana

Răspuns Câştigător
| bembema a răspuns:

Fa-ti cont pe facebook farmvile e frumii rauu:X:X

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Www.farmerama.ro e super La mine joaca toata familia:eu, mama, matusha, etc :)) sau ai putea sa-ti faci adresa pe www.facebook.ro si sa-ti faci ferma pe farmville sau country story(dar la facebook trebuie sa ai prieteni in lista ca sa poti avea vecini;) sper sa-ti placa; mie imi place :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. zoo mumba.hu mie nu-mi place dar poate tie iti place:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hati cont pe HI5!@#@@@@@@@@@@@@@@@@ ala chiar este rare
sunt lanivelul 57
la fiecare nivel castigi cat e ceva pana si mama si matusa si varisoarele mele joaca si prieteni si prietenele! 2