| zxzx a întrebat:

Ce jocuri misto pentru tableta stiti? Imi plac ale care mergi si sari peste obstacole, etc, ca Temle Run.

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Eu zic sa iti iei si Temple Run Brave si Os daca iti plac...Sunt free pe apkmania

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Subway Surfer, Temple Run, Pou

| OnuOnulică a răspuns:

Buna

Fruit ninja; angry birds; nany cat; falldown; temple run; cut the rope; spanzuratoarea; oneT draw; veggie samurai; jetpack joyride.

O seara buna!

| DanielVălean a răspuns:

Pentru tabelta sunt multe jocuri si mai tari ca temple run : Subway Surfers cauta versiuna London (De Craciun) aia e cea mai tare, jocul angry gran run, agent dash si jailbreaker 3. Funda?

| Gaboss2000 a răspuns:

Este unu tare Subway Surfer