| Doiniţa_3278 a întrebat:

Ce-l face pe om nefericit?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy in ziua de azi cred ca aproape tot ce il inconjoara il face nefericit, lipsa unui loc de munca stabil, salarii, pensii fff mici, femeile nu mai cauta dragoste vor doar interes, in genere neajunsurile, dar si starea sanatatii este un factor ce te face a fi nefericit, si lista poate continua asa vad eu omu nefericithappy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Neîmplinirea, despărțirea de o persoană dragă, lipsa locului de muncă, boala, prieteniile false, etc.
Pa, pa.

| Neimportant a răspuns:

Şcoalalaughing

| a1doru a răspuns:

Prostia.rolling on the floor

| MeyBro a răspuns:

Iubirea, deseori!

| SoulHealer a răspuns:

În cazul meu: prostia altora.