| Raluca591 a întrebat:

Ce loc as putea sa aleg ca sa imi surprind iubitul?(este pasionat de motoare, masini, sport in general)

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu te baga la motoare si masini pentru ca vei da gres cel mai probabil, iar la sport...intereseaza-te care e sportul preferat, daca e fotbalul te pot ajuta cu sugestii cum ar fi sa-i cumperi un bilet la meciul echipei preferate, daca exista vreo echipa si vreun stadion in zona voastra, daca nu, las-o balta cu astea si mai bine fa-i o cina misto.

| Celcestietot a răspuns:

Pe trecerea de pietoni, plimbandu-va usor, intr-un mod romantic, admirand masinile din jur. Daca gasiti o batranica pe trecere va fi un pluswinking!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Celcestietot):

Esti zurli.batting eyelashes
Sa'l duca la Muzeul Tehnic, sa ii tina pasiunea aprinsa pana in noiembrie cand se deschide Saab.
Noapte buna.

| Celcestietot a răspuns (pentru Dorotheea21):

Da, buna si alegerea ta. Nb si tie happy.