| anonim_4396 a întrebat:

Ce lucru vreti sa faceti si este foarte periculos de exemplu eu vreau sa sar cu parasuta de pe un bloc inalt sau din avion:d rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| morningstar a răspuns:

Mi-ar placea sa merg in Spatiu, dar sa stiu ca ma si intorc inapoi.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Prietene,Simplu Fapt ca traiesti in Romania Este un lucru foarte periculos Crede ma pe cuvant!laughing

| anonim_4396 explică (pentru VadTot):

laughing adevaratwinking

| SuneteDeChitara a răspuns:

Eu aş vrea să fac bungee jumping de pe Everest.

| Dariusuu a răspuns:

Tot timpul am visat să mă dau cu schiurile iar în spatele meu să fie o avalanșă mare.

| LolaLollita a răspuns:

O saritura cu parasuta chiar ma tenteaza, cu un instructor bineinteleshappy
De bungee-jumping mi-e fricahappy

| BellaKiოNana a răspuns:

Sa sar cu parashuta este visul meu big grin si as dori ff taree
laughing