| Georgiana2905 a întrebat:

Ce lucruri care ti de voi sau de viata voastra urati / dispretuiti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Urasc momentul cand simt ca m-am blocat si nu gasesc o cale de iesire, desi stiu ca este usor [ sa ies dintr-o stare ma refer ]. Urasc nesiguranta si teama/frica prosteasca care ma cuprinde in ultimul timp si parca nu am curajul sa le alung. M-au incoltit.

Ce urasc si voi ura va tine doar de persoana mea. De ce? Pentru ca eu dau voie sa ma deranjeze, pentru ca nu pot fi indiferenta la acel ceva [ oricare va fi el ].

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fiecare cred ca are lucruri ce dispretuieste la viata lui dar important e sa ai vointa sa schimbi acele lucruri.Si nu dispretuit cred ca ar fi cuvantul potrivit.Viata fiecaruia e frumoasa asa cum este ea, practic reprezinta acea persoana, ma reprezinta, te reprezinta. Ce nu mi-a placut a fost unele decizii ce le-am luat de-a lungul timpuli, decizii luate oarecum eronat din cauza ca nu am analizat situatiile prea bine, nu am ascultat de unii ce imi vroiau binele, nu am avut incredere in unele persoane in care trebuia sa am si am avut in altele. Orice om are asa ceva, in rest viata e asa cum ti-o faci tu! daca acum nu e bine ceva se poate, orice se poate remedia, repara. Vointa sa fie doar.Bafta!

| Razvan a răspuns:

Detest reuniunile de orice fel, detest sa fac conversatie cu o persoana care nu o cunosc, detest sa mi se spuna ce sa fac fara sa mi se raspunda la intrebarile ulterioare, detest oamenii care rad de cei diferiti dintre noi, detest indiferenta, detest faptul ca exista prea multe gunoaie umane
Tin la parintii mei. Mi se par singurii oameni in adevaratul sens al cuvantului

| Adelina04 a răspuns:

Stim noi fetele ce uram lunarlaughing

| Bacemi a răspuns:

Cel mai mult urasc la mine faptul ca ezit foarte mult, nu prea am incredere in fortele mele. Si ma bazez prea mult pe altii in loc sa imi iau viata in propriile maini. Apoi ar mai fi faptul ca uneori pentru a evita un conflict nu pot spune unora ce cred eu despre ei. Nesiguranta ma caracterizeaza, este ceva de care nu pot scapa. Asta ma deranjeaza cel mai mult la mine.

| Flav a răspuns:

Ca-s prea lenes, mi-e ciuda ca am cateodata incredere prea mare in unele persoane sau asteptari.

| claudiea79 a răspuns:

Urasc betivii scandalul si minciuna. si peroanele care profita de alti. urasc doctorii care cer spaga. urasc statuile nu intelege ce rost au. urasc bolile care ne distrung