| anonim_4396 a întrebat:

Ce ma enerveaza Facebook-ul :\. cum pot adauga si eu butonul de "Aboneaza-te" la mine pe cronologie? am intrat la setari si eu nu am butonul cu "Fani", dar am intrat la tata pe cont si el are. deci nu-mi pot explica. putin ajutor? big grin

2 răspunsuri:
| MaskOfSanity a răspuns:

Îmi pare rău că viaţa ţi se va sfârşi aşa de repede şi într-un mod atât de drastic, acum că nu-ţi merge contul de facebook aşa cu doreşti.
De fapt, nu-mi pare. Poţi să te arunci pe fereastră, şoarece al reţelelor de socializare.

| Wøodenpints a răspuns:

Pot să râd de tine?