| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a întrebat:

Ce mai e nou in Tg. Ocna?

3 răspunsuri:
| Dorotheea21 a răspuns:

Nu am idee, dar nu am vrut sa-ti las intrebarea fara un raspuns. happy
Mai multe cred ca se intampla intr-un sat. Se pregatesc aia sa-l faca istorie pe Ghita, circula retete de jumari, probeaza tuica, etc.
In Tg. Ocna probabil ninge, din nefericire, aceea e "noutatea". happy

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică (pentru Dorotheea21):

Tu ai fost in Tg. Ocna pana acum? Unde locuiesti in present? Cu ce te ocupi? Ce pasiuni ai?

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 explică:

Ce s-a mai intamplat in ultimul timp, in special evenimente care pot atrage turisti.