| Furnicuta000 a întrebat:

Ce mai faceti TPU-istilor? Va bucurati ca urmeaza sezonul intrebarilor cu admiterea la liceu, subiecte examen si transfer de la un liceu la altul?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da chiar ma miram ieri ca prea putine intrebari de genul au fost ieri

| Lupică27 a răspuns:

Da, chiar asta ma freaca pe mine!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu prea, a trecut perioada aia pentru mine de mult laughing
Nu mai e relevant pentru mine si nu cred ca voi răspunde la astfel de întrebări

| MistarGoGu a răspuns:

Sa directionam acele întrebări către cele 5000 ghicitoare de pe Publi24 sau OLX! Ar câștiga bine în perioada asta! Cu un comision de 50 % pentru tpu.ro!