| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai pot adauga blogului meu ca sa il fac mai interesant?
Multumesc, dau funda!
http://deedee5447.blogspot.com/

Răspuns Câştigător
| BLuEeyeS_6703 a răspuns:

Incearca sa pui ceva.care sa-ti placa si tie.dar si celor care`ti vizioneaza blogull. Este chiar foarte reusit! mie`mi place foarte mult :* Poti sa mai pui desene de tine.si cei care`ti vizioneaza blogul sa-ti dea note.happy mai adauga niste glittery pe acolowinking sunt sigura ca va iesit ceva superb!:X

2 răspunsuri:
| DeeaPuppy a răspuns:

Eduardino... fara suparare, dar esti un fraier laughing

| eduardino a răspuns:

Sfat: ai putea sa faci upload la codul bunelor maniere si sa faci download de mult bun simt care iti lipseste cu desavarsire.
Ah! am aflat ceva: ai fost pentru o zi presedinte...pardon olimpica la nationala, pana in momentl in care cineva te-a detronat.