| TheWalker11 a întrebat:

Ce meserie ai? Si cum e?

6 răspunsuri:
| ShaniTempo a răspuns:

Bucătar,Tehnolog în alimentație.Destul de bine, mai ales ca acum deja sunt bucătar șef

| mgtow a răspuns:

Incep curand pe transport containere, vin zi de zi acasa si 2 zile libere pe saptamana cand vreau fenomenal asa.

| ChristianKalman a răspuns:

Arhitect. Nu puteam să cer mai mult!
Faci ceva nou la fiecare proiect, te gândești că oamenii ăia vor sta sau se vor bucura de ceea ce creezi și construiești tu, te responsabilizează și te bucură că poți să îți folosești creativitatea. happy

| BlueDark a răspuns:

Profesor...Ador copiii! Lucrez cu tineri pasionati, care au un viitor in fata.

| Raducons a răspuns:

Eu sunt electronist, e foarte greu, mult de lucru si din ce in ce mai greu se lucreaza, nu prea merita sa fii, intr-o companie se plateste slab

| GPA a răspuns:

Nu pot spune că am o "meserie" aparte (un loc de muncă). La anul susțin examenul de BAC, dar îți voi răspunde cu hobby-ul de care mă ocup, iar acela este de-a fi DJ.
Când am început prima dată să ascult diferite genuri muzicale și să le mixez, m-am gândit că-mi va fi imposibil, deși la vremea aceea nu eram încă pregătit pentru așa ceva (10 ani).
Cu timpul, am reușit să-mi sensibilizez auzul, să-mi perfecționez "timpii" de care aveam nevoie.
A fi "Dj" înseamnă mai mult decât muzică, înseamnă distracție. Totul constă în faptul de-a transmite "publicului", energia pe care o ai în momentul acela.În felul ăsta, am reușit să mixez la petreceri, să transmit prin muzică "mesajul".
Mi-aș dori foarte mult să ajung pe marile scene (Untold/Neversea), alături de ceilalți mari competitori(Skrillex/Tiesto/MG).
Cred că nu există zi in care să nu-mi deschid studio-ul și să nu compun câte ceva laughing. Deocamdată, pregătesc doar mix-uri.