| anonim_4396 a întrebat:

Ce meserii sunt potrivite pentru zodia berbec?

Răspuns Câştigător
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Horoscopul este o minciuna, mai precis o inselatorie. Nu crede in aceste prostii, nici nu exista meserii specifice unei "zodii". Tu poti sa devii ceea ce iti doresti, sa iti gasesti o meserie la care te pricepi foarte bine, iti place si care are un scop definit.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Greu de spus.

| Didishorr a răspuns:

Horoscopul e o minciuna. nu trebuie sa ai o zodie potrivita pentru o meserie care iti place. Faci ce vrei, fara sa iei in calcul zodia ta.

| Cristina304 a răspuns:

Depinde de felul tau de a fi.