| razvan168 a întrebat:

Ce metine frumoase in care nu trebuie donat stiti?

5 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Niciunul

| OnuOnulică a răspuns:

Metin2Run.

| AtateaConditii a răspuns:

Ce se mentin frumos fara sa fie donat sau cum? Niciun organ nu ar trebui donat deoarece organismul tau nu va mai functiona natural.

| razvan168 explică (pentru AtateaConditii):

Se pot dona si bani, inteligentule. de aceea exista rubrica DONATII straight face God rolling on the floor)))))

| AtateaConditii a răspuns (pentru razvan168):

Tu esti mai prost, intrebarea ta e scrisa gresit si plus de asta daca vrei sa donezi un organ unui om trebuie sa fie compatibil si trebuie sa fii ruda cu el ca compatibilitatea sa fie mai mare. Totusi care e intrebarea pana la urma?