| LadyM_8234 a întrebat:

Ce metode de albit dintii cunoasteti?big grin

Răspuns Câştigător
| SlowLikeSnow a răspuns:

Pasta de dinti, bicarbonat de sodiu, sare mare. Dar sa stii dinti se albesc pe termen lung nu de la prima spalare si mananca multe mere verzi si morcovi. la mine a merswinking papa :* si sper ca ti-am fost de folos

4 răspunsuri:
| onlymeme a răspuns:

Pai prima solutie ar fi sa te speli cu pasta de dinti mai des...
dar mai sunt solutii.
cu sare de bucatarie fina, pui p[utina pe periuta si freci bine dintiihappy
sau cu zeama de lamaie parca am mai auzit
succes

| heroforyou a răspuns:

Folosind pasta de dinti blendamed 3D waith perl(nu stiu daca asa se scrie corect.)

| iulya_6394 a răspuns:

Eu zic ca e cel mai bine cu bicarbonat de sodiu alimentar sau lampa cu ultraviolete de la cabinet stomatologic

Răspuns utilizator avertizat