| Gema a întrebat:

Ce mi-as putea dori de Craciun? Inca nu m-am hotarat...

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Oooo, pai sunt multe de zis si de ales.depinde mult de la cine astepti si bugetul de care dispune. poti alege o bijuterie, un laptop, in telefon, o bluza, flori multe si frumoase, seturi cosmetice. spor!

4 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Haine de la mall, telefon cu touchscreen, o pereche- două de cizmuliţebatting eyelashes, muuulte dulciuri. love struck

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu nu vă înţeleg pe ăştia care întrebaţi "Ce aş putea să îmi doresc?". Cum vine asta? Păi ori îţi doreşti, ori nu îţi doreşti. Nu e o regulă să le ceri părinţilor ceva de Crăciun. Dacă nu vrei nimic în mod special, îi laşi să îţi facă o surpriză.

| analia0103 a răspuns:

Unele fete siar dori telefoane, jucarii, bonboane, baloane etc.

Dar eu nu! Eu imi doresc un catelus sitzu!

| emaalexandra97 a răspuns:

Nu stiu, ce doresti tu, dar daca nu sti, as putea sa-ti zic eu cam ce lucruri sunt super dragute, iti fac o lista, dar nu cred ca ti-ar placea:
-jocul vietii(l-am primit eu de craciun, pentru ca mi-l doream foarte mult.este un joc suuuuuuper tare)
-twister
-beados
-machiajuri
-aparat foto
-haine noi
-multe dulciuri
s. a
mie mi-ar placea acestea si sper sa-ti placa si tie