| AmandytaErhan a întrebat:

Ce nota ati da site-ului? dau funda parerii aseanatoare cu a mea!

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Acest site merita nota maxima. As oferii un 10 din toata inima. Problema e urmatoarea- noi suntem cel ce il putem dezvolta. Fiecare are probleme lui dar nu tot ce ne trece prin cap trebuie si expus aici. Asta scrica putin.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum 2 ani, i-as fi dat un 9 cu sufletul impacat.
Acum, cu regret trebuie s-o spun, nu mai merita nici macar un amarat de 2.
-Oricine isi poate folosi conturile multiple pentru a-si demola "adversarii".
-Analfabetismul este bland incurajat, neluandu-se nicio masura impotriva celor care maltrateaza in serie limba romana.
-Trolling-ul e la el acasa, pentru ca se permit postarile anonime, ceea ce niciun site de acest gen nu permite.
-Mai nou, trebuie sa te loghezi iar de 15 ori pe zi, desi ar trebui sa ramai logat macar 15 zile. Nu m-ar mira sa ma puna -IAR- sa ma loghez inainte de a posta aici.
-"Bisericutele" sunt bland si, mai ales, pe fata, incurajate de admini, care suspenda orice atingere adusa userilor lor preferati.
Mai vrei?
Ca eu mai am!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nota mea pentru acest site este 10.
Pentru aspect, pentru tot ce am invatat pe acest site, pentru ca este o familie in care esti mereu bine venit/a.
Imi place totul pe/la acest site.
Si sunt sigura ca oricine dintre noi a avut sau are ceva de invatat de aici.

Toate cele bune!happy

| Barajag a răspuns:

Nota mea pentru acest site a scazut de anul trecut, de la 10 la?
big grin
O zi buna!

| lays a răspuns:

Cand mi-am facut cont i-am dat nota 10.imi placea maxim.acum mai mult de un amarat de 5-6 nu.straight faces-a stricat rau!