| bLu3 a întrebat:

Ce nota dati acestui site. O parere sustinuta de argumente bune primeste fundahappyhappy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

10 fara doar si poate!
ador acest site, este cel mai bun pentru mine.aici mi-am gasit multi prieteni si un real ajutor! aici nu ma plictisesc niciodata! aici imi petrec majoritatea timpului dupa ce vin de la scoala!
multumesc, TPU, ca existi love struck

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

7. Fata de alte site-uri de socializarii, moderatorii acestui site nu se implica deloc si din cate am vazut sunt o echipa destul de numeroasaraised eyebrows

| pwp a răspuns:

Ms pentru funda love struck