| danutzyscorpyon a întrebat:

Ce nota ia-ti da acest-ui site?happy

25 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Hai sa zicem...8,50?batting eyelashes

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sincer i-as da 9, 50 love struckDc?straight facePt ca aici mi-am facut prieteni, aici am invatat multe lucruri noi, aici mi-am petrecut o mare parte din timpul meu big grin
Cu toate ca se pun si intrebari care nu isi au locul asta ewinkingMie una imi place site-ul astalove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

10 pentru admini Catalin si Raluca.

| SweetCandy a răspuns:

7 cu indulgenta...
in schimb tie.....ma abtinbig grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

"Acest-ui" site "ia-s" da o nota gradata! Si fara virgula :d

| BUBULINA a răspuns:

Site-ul e ok
parerea mea
intrebarile sunt cam naspa(chiar si alea mele)

| Dan a răspuns:

Nota as da organizatorilor acestui site.Nota 10 cu felicitari.

| Gregory a răspuns:

Salut! N-am apucat sa-l explorez in totalitate, insa initiativa este numai buna de apreciat. Sper sa apara cat mai multe de acest gen, pentru ca noi oamenii sa ne ajutam intre noi! Momentan doar 7...

| Elly4all a răspuns:

8 Nu este perfect dar nici urat.winking

| Abcfunny a răspuns:

Nota maxima

| YepIsSuspended a răspuns:

Buna

Sincer 8-

| Viuvi a răspuns:

9 la organizare/desing etc... cam 6 pentru intrebari... (ar trebui sa fie pus la punct un altfel de regulament care sa interzica anumite intrebari prostesti) si ca medie 7 tongue

| frida0purple a răspuns:

8, 12 ...cam asa!

| kayan a răspuns:

Prietene, tu realizezi ca te faci de ras?

| cLaudYu a răspuns:

9,50

| somniferu a răspuns:

Pe o scara de la 1 la 10 iasi da nota 8.37 coincidenta sau nu cred ca e si nota mea de la Bacrolling on the floor))))rolling on the floor)rolling on the floorrolling on the floor

| FoXy a răspuns:

Mai, sincer site`ul este foarte bun si este populat de persoane de toate felurile.
Nota mea ar fi 9...

Bye:*

| ZapaciLaa a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5, 51

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota 7!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O nota mare si stii de ce? pentru ca nu am alti termeni de comparatie.si chiar daca ar fi, cum sunt foarte sentimentala, tot nota mare i.as acorda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10! Si daca as putea i-as da si mai mult. Poate ca suna ciudat dar TPU mereu imi aduce un zambet pe buze, de fapt ce zic zambet? mereu cand intru pe site ma apuca rasul cand vad ce intrebari sunt puse laughing ca sa nu mai zic ca sunt dependenta de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minus unu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zabovesc destul de mult pe acest site. De ce sa fiu ipocrita si sa-i dau o nota mica? As zice 9.