| IQOnly a întrebat:

Ce nota ii dati site-ului TPU? Notele sunt de la 1 la 100.

9 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Sunt total d acord cu flavbig grinlaughing

| andreea7520 a răspuns:

Site-ul este de nota 100 părerea mea, dar când vine vorba de unii oamenii de pe aici ce sunt foarte nedrepţi şi sunt pe site mai mult din plictiseală, sau unele întrebări prea stupide şi unele răspunsuri ridicole, date în speranţa că primesc o fundiţă portocalie neinteresantă e normal că nu mai e cazu` să dau nota 100... Sunt mulţi oameni de treabă pe site-ul ăsta şi multe întrebări puse cu rost şi răspunsuri bune! Unii chiar nu fac diferenţa dintre glume proaste şi glume bune!hee hee

| vyo a răspuns:

Cred ca flav are dreptate.

| Larette a răspuns:

80.Sunt multi copii(nu ca eu nu as fi unul) dar care pun intrebari stupide, nefolositoare si cu gramatica nu se prea inteleg.

| ZuuZaaA a răspuns:

Salut
Eu ii dau un 80, e o nota mare(fata de alte siteuri), e chiar un site frumos, DAR sunt multe "bisericute". si nu mi se pare mereu corect, ca acest site sa poarte numele de TPU, pentru ca nu mereu, suntem "toti pentru unul". Vreau sa spun ca sunt multi uzeri care doar critica(dar in loc sa critice mai bine ar da o mana de ajutor).
Asta e parerea mea.
Pa, pa.

| NoName0011 a răspuns:

99, 9

| Maria_3931 a răspuns:

Sincer... 67

| Bia:X a răspuns:

Nota: 98happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota? ei bine i-as da nota 89 mai mult nu pot din cauza faptului ca sunt unii care din joaca dau stupid la raspunsuri chiar foarte bune, cum am observat, si daca toti s-ar intelege perfect ajungem si la 100!