| clauss a întrebat:

Ce NU ati face pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Nu as controla-o, asa din nimica toata; bun, nu as sufoca-o, nu as plictisi-o, nu as minti-o, nu as supara-o, nu as trada-o; ok, si, asa ca de incheiere, nu i-as canta in struna (oricand si la orice ora), etc etc...

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu as renunta la prietenele mele. Sunt multe fete de gen posesiv gen : Daca esti cu mine nu mai vorbesti cu alte fete. Daca o fata e iubita mea trebuie sa inteleaga ca am multe prietene si imi face placere sa vorbesc des cu ele. Daca nu ma intelege, nu e calma si nu are rabdare e in zadar. Eu nu voi renunta la prietenele mele pentru nicio fata.

| valy a răspuns:

Nu i-as face rau

| Helvete a răspuns:

Nu m-as schimba in niciun sens.

| Alisa a răspuns:

Nu m-as umili fara rost.

| Razvan a răspuns:

Nu i-as da dreptate degeaba.Trebuie sa demonstreze ca arewinking