| ღBrUnEtHaAaღ a întrebat:

Ce numar poarta la papuc un copil de 10 ani? nu vreau raspunsuri de genul : fiecare cu numarul lui, depinde de cat de inalt este etc. raspunsurile de acest gen vor fi votate cu nefolositor si stupid
vreau sa ziceti direct nr, fara alte detalii, toate raspunsurile acestea vor fi votate cu folositor, inteligent si amuzant. funda la cel mai bun raspuns, va rog am mare nevoie

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Cam 35. depinde de fiecare.
funda?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Păi răspunsurile de acel gen care le vei vota tu cu nefolositor și stupid, acelea sunt cele bune.
Eu nu vă înțeleg mă retardaților, de ce ***** puneți întrebări dacă doriți răspunsuri pe care vreți să le auziți, nu acelea pe care trebuie să le auziți. Sincer mă doare puțin mai jos de c***e de stupidul tău. Doar am ținut să-ți spun că ai pus o întrebare stupidă.
Bun, răspunsul meu la întrebare este - fiecare cu numărul lui, depinde cât de înalt este.
Baftă

| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei numai raspunsul care iti convine? Depinde de fiecare.Eu la 10 ani aveam 41.Ghici cat am acum la 21 de ani? Iti dau si funda daca vrei.

| MaliceThemen a răspuns:

Buna!
Intre 31 si 34 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu numarul lui, depinde de cat de inalt este etc. raspunsurile de acest gen vor fi votate cu nefolositor si stupid.
nr, fara alte detalii, toate raspunsurile acestea vor fi votate cu folositor, inteligent si amuzant. funda la cel mai bun raspuns, va rog am mare nevoie.