| gossipgirl a întrebat:

Ce nume sa-i pun unei pernitze cu care dorm de cand m-am nascut :X?
laughing)
M-am gandit la Gheorghitza pentru ca suna fff haios rolling on the floor)
Voi cum ziceti s-o botez? big grin
V-am pupat!

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Vasilicarolling on the floor

| psiholoaga a răspuns:

Daniel, si daca ai fi femeie, te-ai saruta cu perna? Am vazut ca anna lesko e prima pe lista experientelor tale de "lesbiana".tongue

| psiholoaga a răspuns:

Gossipgirl, mesajul meu era pentru daniel, de-aia i-am si pus numele acolo. Si oricum, desi draguta, nu esti genul meu, ca sa-ti fac aluziitongue

| BUBULINA a răspuns:

... te astept la portita

| Dara a răspuns:

Draga, are si fiica-mea o pernuta de care nu se desparte nici cand plecam in vacanta. Ii spune "pisi" sau "pisica". Acum, depinde si cati ani ai, pentru ca micuta mea are 3 anihee hee

| JackieSue a răspuns:

De ce nu vasilica?rolling on the floor
nu stiu ma... lolo, minnie:p

| MisterKat a răspuns:

Pufulet, Norocel, Blanket, Puffy happy Suna bine, nu?! happy
Eu daca as avea o pernita i-as da numele Anna Lesko happy

| Bianca_4346 a răspuns:

Nemohappy

| VladDu a răspuns:

Jeleu cu gluga big grin

| Ruxandra_8921 a răspuns:

Eu as zice Fairy Tale cele mai frumoase vise cu zane din copilarie ea ti le-a oferit...

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Joiana laughing) nu glumeam :p pei eu zic sa ii pui thinking Chucky laughing

| annitu_7383 a răspuns:

Nanalove strucklove struckstelutza:X chichiriky:X

| kitty_8919 a răspuns:

PuFOasa

| wings a răspuns:

Iubirica suna dragut!

| gossipgirl explică:

@psiholoaga
Nu prea m-am prins de aluzia pe care ai vrut s-o faci... dar, oricum sunt straight laughing
winking

| gossipgirl explică:

@psiholoaga
Aluzia se referea la a fi pe invers laughing
tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Panselutalaughingasa se numeste papagalul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghita. Al tau e prea lung.