| Clorox a întrebat:

Ce pacat va caracterizeaza din cele 7 pacate capitale?
Pe mine Desfranarea happy

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Desfranarea? Bwhahahaha,, acum mi-a sarit in ochi!

42 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Are trasaturi frumoase, daca si-ar da jos masca de balaur, ii poti cunoaste adevarata fata.
Trebuie sa punem la respect diavolitele,, cum se numeste personajul asta?

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Numele personajului este Maica Eunice
https://www.google.ro/......ps?/search
Dar asta este un fel de logo pentru sezonul asta din American Horror Story, aceasta maicuta o reflecta pe tipa din link, era pura si inocenta, dupa a fost posedata de diavol si a devenit malefica.
Teoretic n-are nume, practic noi fanii AHS ii zicem White Nun :))

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Despre serialul asta era vorba, am auzit de el.

| Clorox explică (pentru Drimmero):

Iti sugerez sa te uiti, merita din plin, mai putin sezonul 4, a fost oribil, in rest e ok!

| TheCMA a răspuns:

Valoarea prea mare, creierul de masonerie, super-jmecheria mea care ii fac pe dusmani gelosi pe mine. Ca eu fac doua-trei combinatii si totul vine pentru mine. Stii ce zic! Valoare mare, dusmanii de ciuda moare

| Clorox explică (pentru TheCMA):

Asta-i vers dintr-o manea? laughing

| Desireღ a răspuns:

Uhu, desfrânarea.
Ce frumos...

Clar lenea și mândria

| William a răspuns:

Toate in afara de invidie.

| TheCMA a răspuns (pentru Clorox):

Subiect dintr-o manea

| BlackRose03 a răspuns:

Cred ca lenea. big grin
Legat de Desfranare... dupa parerea mea e mult mai frumos sa iubesti o singura femeie toata viata. Daca umbli cu multe si c. urve poti spune ca n-ai iubit niciodata cu adevarat(ele stau cu tine din simplu interes fara a le pasa de tine si tu de placere). Traiesti intr-o minciuna in care placerile tale egoiste conduc...

Răspuns utilizator avertizat