| BRG a întrebat:

Ce părere ave-ți de soții care î-și bat soțiile? Văp mulțumesc pentr-u răspuns.

16 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Stii vorba aia: pe-o femeie sa n-o atingi nici macar c-o floare. Nu sunt barbati, atat tot.

| Vizitiul a răspuns:

Se spune ca: "Barbatii nu stiu de ce-si bat femeile, dar femeile stiu de ce!"

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt barbati fara educatie, fara bun simt, si in primul rand frustati. si despre femeile care se lasa maltratate am o parere tot asa de proasta.

| gigiro a răspuns:

Sun niste bestii, care ar trebui inchisi pentru multi ani in inchisoare, cu amenda nu faci nimic.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Animale! nu isi merita persoana pe care o au alaturi. Nu se face asa ceva.

| DeeeaA a răspuns:

Sunt niste oamenii needucati(niste jigodii -scuze de expresiebig grin)
Nu e normal...da ce doamne iartama.am ajuns sa ma bata barbatu? daca mi-ar face unu asa m-as duce la politietongue
Hmmmmm,
normal sh normal-un barbat nu trebuie sa dea intr-o femeie...e.ce mai mare rusine...trebuie sa o rrespecte
FUNDA? zic ca am zis exact ce trbuiatongue

| Frogie a răspuns:

Nu merita iubire. Pentru ce te mariti? Sa tii in carca un barbat care nu te respecta si te loveste? Eu nu sunt deloc de acord cu violenta in familie. Iar faptul ca in loc sa-ti iubesti si sa-ti rasfeti sotia, tu dai in ea mi se pare un lucru groaznic, de neiertat!

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Am o parere FOARTE proasta!
Nu cu violenta se rezolva problemele si daca vor sa arate ca sunt puternici exista si alte moduri!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Oparere foarte prosta, adica persoana de langa tine in cazu de fata femeia nu trebuie atinsa nici macar cu un deget, pentru ca ea face totul aproape in casa, are grija de copii etc, iar fara femei barbatii ar fi morti.

| 334499 a răspuns:

Nu mai baga cratima aia peste tot

| MikyMi a răspuns:

In primul rand intr-o femeie nu se da! In al doilea rand mai ales in femeia la care i-ai jurat in fata lui Dumnezeu ca ai so respecti, sa o iubesti in toate zilele vietii! Cred ca barbatii astia merita sa traiasca ca niste catei(vagabonti), ca sa fim sinceri ar muri fara o sotie!
E trist dar in lume sunt multe femei batute si in jurate de propriul barbat!

| lost.in.rain a răspuns:

Niste frustrati.

| Black_Cherry a răspuns:

Ar trebui sa fie singuri toata viata

| needcolors a răspuns:

Mai întâi învață sa scrii corect gramatical. Întrebarea ta este o bomba lexicala! Of Doamne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere foarte proasta, si culmea ca ei nu se gandesc cum le-ar sta si lor sa fie invers treaba, oare cum s-ar simti?
Acesti barbati considera femeia un obiect pe care sa-si verse nervii si puterea...acestia ar fi fost mai bine sa stea in banca lor si sa nu mai fi incurcat femeia degeaba, sa o faca sa se simta ultima carpa de sters pe jos...Prefer sa raman singura decat cu un asemenea sot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un cuvant:oameni fara suflet, fara constiinta.