| Gizăz a întrebat:

Ce părere aveți oameni buni(în special fetele) despre asta?

http://www.youtube.com/watch?v=9SN_qLLa2L0&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Dmonik a răspuns:

Spine, avem de-a face cu o opera literara si, ca orice opera, ea transfigureaza realitatea. tongue Iar autorul textului dramatic este o femeie!
Ce sa cred? Ca e un bun interpret, actor, ca are carisma si e un bun orator.
In alta ordine de idei, cred ca trebuie sa vorbim mai des.winking
Nu te superi ca, desi nu mi se adresa - nu-s nici un om bun si nici fata! -, am raspuns la intrebare...

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce sa zic? Sunt fel si fel de barbati pe lumea asta...
Iar daca unul e misogin, nu inseamna ca toti sunt.
Asa ca acel "parerea barbatilor" este mult prea exagerat. Generalizarea nu-si are rostul.