| Adda5579 a întrebat:

Ce parere aveti București? Ați vizitat vreodată? Cum vi se pare?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un oraș unde ai oportunități dar nu și liniste

| LisaJulie a răspuns:

Stau foarte aproape de el și sincer m-as muta mai la mare! Extrem de multa aglomeratie

| 1onur a răspuns:

Am stat doi acolo, în construcții 2022, 2023, Pe timp de pandemie se muncea... ture de noapte sa făcea mai mulți banii...

| 1onur a răspuns:

București este aglomerat rău are multe sectoare care trebuie sa fi atentă nopțile pe unde umblă cas mulți cămătari, Proxeneți sector 4... este jale acolo... nopțile..este frumos da este mare de tot în comparație de unde sunt eu cu Constanța, București este bossul acolo este capul răutăților și toți.

| simplaexsistenta a răspuns:

Un oras frumos, si ca toate orasele are parti faine si parti mai putin faine. Dezavantajul e ca e cam gălăgie la aproape orice ora si e cald.

| Whitte a răspuns:

Da, am vizitat Bucurestiul.
Acum, conteaza si ce vrei sa vezi. Daca vrei numai cafenele si viata de noapte, nu am ce sa-ti spun. Nu le gust.
Dar am vazut strazile din orasul vechi. Arhitectura frumoasa. Am vazut muzee, parcuri, magazine. Cica ardelenii fac mancare buna. Cine afirma asta nu a mancat o ciorbita la micile si multele ciorbarii raspandite prin oras. Delicioase.
Bucurestiul are si zone de cartier-gunoi. Ca orice oras. Dar ce este de vizitat, e frumos.
Cand am auzit de fantanile din Piata Unirii, am zis: mofturi. Dupa ce le-am vazut, mi-am schimbat parerea.