| blackkrose a întrebat:

Ce parere aveti de blonda lui Bote(Bianca Dragusanu)? e plasticata(tunata)?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Evident, frumusetea e relativa si fiecare o apreciaza in felul sau, dar pe mine ma pufneste rasul cand citesc de "frumoasa Bianca Dragusanu", care a ajuns "frumoasa" datorita unui sir interminabil de operatii estetice.

Departe de mine sa zic ca e urata, nu ma intelegeti gresit, dar nici nu pot spune ca-i frumoasa. Se califica drept "buna", un compliment golanesc si ieftin. Apreciez o femeie care e frumoasa ca a castigat loteria genetica, eventual face si sport si are grija de sanatate, care e frumoasa si dimineata cand se trezeste din pat dar si cand se aranjeaza. Dar nu ceva atat de plastic si fals.

Ea arata ca un star porno si asta nu cred ca e un ideal de frumusete. Adica daca faci cunostinta cu o femeie frumoasa sa vrei sa-i saruti mana, nu sa te deschizi la slit.

Din cauza asta nu o pot considera frumoasa, pentru ca devalorizez cuvantul. E un produs cu termen de expirare foarte rapid care din cauza complexelor si a faptului ca nu poate atrage atentia asupra ei in alte moduri isi muta grasimea din fund in obraji si cea de pe burta in buze si tot asa.

6 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

Intamplator m-am uitat la o emisiune in care cred ca este asistenta si a recunoscut intrebata fiind in acest sens, ca si-a facut implanturi de silicon, iar la buze cum ca i-a fost folosita grasimea corpului pentru a si le mari.

| Lorelai a răspuns:

Mi se pare foarte artificiala, a exagerat cu "botul". Nu sunt invidioasa pe ea, nu as avea pe ce din moment ce ea nu are o frumusete naturala ci in urma bisturiului!

| Atotstiutorul a răspuns:

E buna rau!

| matadoru a răspuns:

E prea buna blonda lu Bote!

| kaya a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rXkzpto0Gxo&feature=related
Uite cum arata inainte si cum arata acum.:)) da e plasticata, tun ata cum vrei tu :))

| blackkrose explică:

Iti dau foarte mare dreptate Laura.