| DarkShina5566 a întrebat:

Ce parere aveti de cei care comenteaza pe youtube? Comenteaza e cam mult spus, injura pur si siplu."Se i-au in gura" unii cu altii pentru o tampenie.
Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| WhatIsWrongWithMyNick a răspuns:

E complet normal deoarece fiecare incearca sa isi sustina punctul de vedere, iar cand se ajunge la cearta este doar din cauza orgoliului accestora!

2 răspunsuri:
| Al3xAndra666 a răspuns:

Buna! Mi se pare total aiurea, fiecare are voie sa isi exprime parerile (bune sau rele) despre un anumit video/melodie sau artist. E o adevarata tampenie sa te apuci la cearta fiindca unuia nu ii place videoclipul (pe care tu il adori), nu faci altceva decat sa demonstrezi cat de ''inteligent'' esti. Astfel de oameni nu trebuie bagati in seama.