| alexutza_6507 a întrebat:

Ce parere aveti de emisiunea,, ACCES DIRECT,,?

Răspuns Câştigător
| ellene a răspuns:

S-au orientat bine cei de la antena. Stiu ce se cauta si se pretuieste la tv in zilele noastre, adica incultura, prostia, scandalul, barfa si au inventat aceasta emisiune pentru a avea raiting cat mai mare. Cred ca s-au inspirat de la acasatv cu povestirile lor sau de la emisiunea lui Solcanu, cu barfe si aia. Mi-au placut de carcatosi ca au numit-o acces din rect si abces direct. Deci emisiunea e de prost gust, pentru oameni dornici sa afle ce pitzi a mai aparut in "showbizzzz" ...prezentatorul vrea sa para serios pentru a induce in eroare pe cei care inca nu stiu prea bine ce promoveaza o astfel de emisiune... dar nu ii iese.

7 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

O adunatura de handralai care spala varzarolling on the floor

| Miяu a răspuns:

Nu prea ma uit...

| I'm just me a răspuns:

Mi se pare aiurea

| Daisy. a răspuns:

Nu prea ma uit la acces din ''rect'' ma cam plictiseste si nu prea are subiecte interesante...cica ziceau odata ca vine pamela anderson... m-am uitat toata emisiunea si la sfarsit...ca a fost o gluma... wtf?

| yoannah a răspuns:

Am o parere foarte proastastraight face
la acces direct ajung tot felul de specimene nemaipomenitehappy
Byye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca astia si-au dat seama...cheia succesului este sa bagi mana in c...cat!

| kitty10 a răspuns:

O parere ft ft proasta...Toti incultii vin acolo...nikita,fernando,etc