| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de faptul că Andrei Şelaru a.k.a Selly, şi-a înscenat un nou accident de maşină iar posturile de ştiri au preluat ştirea, fără să verifice înainte din vreo sursă credibilă, fără să-l contacteze personal pe el sau pe unul dintre membrii familiei sale să-i întrebe dacă este aşa sau nu?
De menţionat e că Selly nu a făcut asta fără un motiv, ci datorită faptului că un anumit post de televiziune tot dătea ştiri false despre el constant.
Ce spune asta despre jurnalismul şi presa din România?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca esti prea batrana ca sa te preocupe aventurile lu unu ca ala de pe YouTube.

| Michaeel a răspuns:

Da-l dracu pe Selly ca se crede mare vedeta când de fapt e ultimul tâmpit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Presa din romanica e de cct, plina de fake news si plina de indivizi care profita de alti oameni ca sa isi faca ei audienta.
Ar trebui sa ii bage direct la puscarie pe incultii astia care dau stiri la televizor despre un om, fara sa il intrebe daca este sau nu adevarat.