| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de faptul că Shakira a lansat o melodie unde îi atacă direct pe Gerard Pique și actuala lui iubită?
Chiar e atât de afectată sau se folosește de pretextul despărțirii pentru a genera mai multă faimă și bani?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Doar pentru bani si faima. Intentionat am schimbat ordinea.
Tot ce se intampla in aceste medii unde sunt sume mari de bani, asta primeaza intotdeauna.

4 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Consider că este o chestiune de perspectivă. Dacă această melodie este produsă din durere și tristețe, atunci este un mod de a canaliza această tristețe și de a exprima sentimentele sale. Dacă, dimpotrivă, această melodie este produsă pentru a face profit și pentru a se bucura de popularitate, atunci ar fi nevoie de mai multă atenție și respect față de sentimentele altora

suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta e show bizz, daca nu te tiganesti putin nu ai suficient succes

Răspuns utilizator avertizat
| Fantaspirit a răspuns:

Are destula faima și bani, vorbim de Shakira cântăreața de talie mare nu de Nicu de la Căzănești. Îți dai seama că e afectata după atâția ani de căsnicie ce întrebare, mai ales că ăla a fost infidel. Are bani Shakira nu e parlita.