| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele acelea de 16~17 ani care asculta manele si stau toata ziua pe mess sau noaptea...Voi baietilor ce ziceti? big grin

12 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Inculte!

| Dariusuu a răspuns:

E treaba lor, dacă așa aleg ele să-și trăiască viața e decizia lor.

| Seducatorul a răspuns:

Parashute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inteleg care e faza cu statul pe mess noaptea. :s

| fadnox a răspuns:

Bine, manelele deja ies din discutie, fate sau baieti
nu stiu care-i problema cu statul pe mess.

| Anonimity a răspuns:

Pai nu vreau sa le jignesc, asta e doar parerea mea, dar am impresia ca acele fete nu am niciun viitor si in plus trebuie sa fi prost sa poti asculta ceea ce spune un tigan,, borat,,

| HaHalera a răspuns:

Obsedate de viaţa.ce sa le ceri?

| 26andrei26 a răspuns:

Bai nu fi rasist, da ai dreptate...eu nu am nimic cu ei doar cu stilul prost de cantat, Si cred ca prostia este deja intinsa pe mapamond deci majoritatea asculta acest gen de "****" muzica numita manele, si aici vorbim si despre fete si despre baieti.Dar sustin si raspunsul lui SilviuMilitaru!

| BadBoy55 a răspuns:

Sunt multe fete care asculta manele si nu am nimic impotriva lor dar daca stai si pana la 1-2 noaptea pe mess. Pitipoance!

| zambéstecapiticateiubeste a răspuns:

Eu sunt fata dar tot raspund eu nu sunt asa dar fiecare face ce vrea mie una nu imi prea place Dar fiecare cu viata lui si cu ce isi alege happy

| vSpy a răspuns:

Fiecare asculta ce muzica le place ca este manea, house este problema lor. Daca stau pe mess toata ziua nu e foarte ok, ar mai trebui sa iasa si ele afara sa comunice sa intalneasca alti baieti fete daca stau in casa nu rezolva nimic, poate ajung sa se "combine" pe internet si x e din franta si y din Romania. Si nu rezolva nimic. So mai iesiti si voi afara iar muzica puteti sa ascultati orice gen doar luativa o perche de casti, sa nu fiti ca ceilanti cu telefoanele in mana pe strada cu muzica la ele ca cei de la tara care si aia au casti la telefonlaughing

| luluCL0002 a răspuns:

Parerea mea nu este una foarte buna deoarece mi se par niste fete fara viitor Care toata viata se vor gandi doar la sex pentru ca pana la urma uremei manelele sunt cantate de tigani ( niste melodii fara sens, compuse de niste oameni care habar nu au sa lege doua cuvintie intre ele, nu vedeti ca se repeta un vers de o mie de ori de nu au sens ) revenind, ce gandesc doar la sex pentru tiganii vor doar fete, alcool si cam atat nu ai cum sa ai o parere prea buna despre ele :* :* :*