| TheQueen1 a întrebat:

Ce parere aveti de fetitele care se lauda pe youtube cu ce cadouri au primit de craciun si spun mereu "nu vreau sa ma laud dar acest video a fost cerut"? Eu personal cred ca prietenii lor imaginari le-au "cerut" sa arate tuturor ce cacaturi au primit de craciun... adica ele nu se gandesc ca exista persoane care mor de foame si traiesc intr-un cotet de gaini si se uita la ele pe youtube cum se lauda cu cadourile alea fara numar?
Si mereu spun ca "nu am primit foarte multe" dar ele au o gramada. Adica pentru ele nici 20 de cadouri scumpe nu sunt mute?!?!
Si de ce spun mereu "sper sa va placa"? Ce sa ne placa? Sa ne holbam la ele si la cadourile lor scumpe?!?!?!?!
Daca vad una din ele pe strada o bat!

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Hahahahha Absolut de acord cu tine!

| OldSoul a răspuns:

Fac si ele pe modestele, in real tot ceea ce vor e doar sa se laudewinking

| mgtow a răspuns:

Asa sant astia mici lasa-i sa se bucure de viata pentru ca in viitor o sa aiba greutati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi dau cu părerea pentru că evit să mă uit la astfel de oameni.

| Rakanishuu a răspuns:

Ba, atata timp cat fac senzatie pe youtube, ele o iau in nume de bine si continua. Sunt indreptate de o vointa exterioara.

| RAY a răspuns:

Fiecare se exprima cum il duce capul, din pacate alea sunt vazute bine de alti intelectuali

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Fiecare cu parerea lui...
Eu nu ma uit la asa ceva intrucat sincer, nu ma intereseaza si nici nu vad de ce i-ar interesa pe altii.

Mare lucru! Nu fac asta neaparat ca sa se laude ci o fac pentru vizionari intrucat exista foarte multi prosti care chiar se uita la asa ceva.

Pe de alta partea unele poate ca nici nu au bani in real life.
Stiu din vedere un tip care are Porsche Cayman S si sta in niste blocuri care mai au putin si pica.

In fine. Cam asa vad eu lucrurile.
Sarbatori fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa au vazut si ele la fetele mai mari deci asa fac si ele. Tin minte ca atunci cand imi luasem eu nu stiu cate porcarii cu barbie cand eram mica primul meu gand a fost ca o sa le oftic pe toate de la scoala. laughing Nu prea ai cum sa le ceri sa se gandeasca la aia care n-au ce manca, ma-sa de ce nu s-a gandit ca nu are ce sa-i dea la prunc? Oricat ne-ar placea sa ne dam ca ne pasa de cei care nu au avut noroc sa se nasca intr-o familie buna trebuie sa recunoastem ca nu o sa ne apucam sa ii ajutam noi ca niste ingerasi buni ce suntem si tot binele si confortul nostru o sa fie pe primul, pe al 2-lea si pe al 3-lea loc.