| Annitu a întrebat:

Ce părere aveţi de filmuleţele astea, având în vedere că sunt făcute de nişte români? Se pare că şi noi putem să facem ceva frumos când vrem, nu?
http://annitu.blogspot.com/2011/02/roboti.html

Aştept păreri :)!

Răspuns Câştigător
| Mirruna a răspuns:

M-am tatuat! Conserva de foci imbecila, legata la priza ce esti cu mataaa! rolling on the floor)
foarte tare! big grin

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am apasat bunotul LIKE happy

bye-bye

| Ea12345 a răspuns:

Sa sugi o ceapa!laughing)
Imi placlove struck

| Andruza a răspuns:

Nenorocitulee
rolling on the floor))))))

| Andradaaaa a răspuns:

rolling on the floor)fainalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Um...nici din acest video nu reiese evident ca si romanii pot face ceva.Pentru ca nu este ceva senzational, sa zici:Gata, deci se vede ca suntem cea mai desteapta rasa de pe pamant...Parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te previn am propriul meu stil de kung fuu... stilul Foo Thai... simte-mi furia laughing, Foarte amuzante laughing

| inafewwdaysT a răspuns:

Foarte tare...