| Purgatoriu a întrebat:

Ce parere aveti de homosexuali, travestiti toti cei care sunt pe invers?

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Fara jignire, dar au problema la cap!

| Nolkyz a răspuns:

Nu am nicio parere, este treaba lor, e alegerea lor, nu ma priveste.

| Purgatoriu explică:

Cred ca homosexualii sunt mai gretosi decat lesbiencele

| CandyTetris a răspuns:

O parte din mine imi spune ca nu ar trebui sa judec, pana la urma nu e in totalitate vina lor.Dar cealalta parte vrea sa vomeze, e de-a dreptul dezgustator!

| stefan110310 a răspuns:

Nenatural. dar oricine face absolut ce doreste. nu am o problema cu asta atat timp cat nu are nicio tangenta cu viata mea. daca are e grav. si nu cred ca ar trebui sa fie legal asa ceva: nu cred ca ti-ai dori ca copilul tau sa vada asa ceva pe strada.sincer