| CPR a întrebat:

Ce parere aveti de intrebarile useritei elasexygagica?
Mie mi se pare obsedata sexual ar fi bine ca admini sa-si mai faca datoria pe siteul asta

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil acelei fete ii trebuie un penis ca sa nu mai fie asa de obsedata atunci s-ar mai potoli laughing

| Libelle a răspuns:

Mie mi se pare amuzanta.
Isi are farmecul ei pe site, totusi.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E treaba ei ce face si e treaba ta ce crezi.Eu cred ca se distreaza de minune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine. Fata e obsedata sexual, oamenii de genul si multi altii trebuie eliminati fara doar si poate. Daca adminii puneau o conditie ca la inscrierea pe site sa fie dat un test de cultura generala sau ma rog, probabil nu mai erau atatia analfabeti si tot felul de alte specimene.