| el3ctronizenT a întrebat:

Ce parere aveti de Madonna la Bucuresti? de huiduieli./de sedere./de ea

Răspuns Câştigător
leonardk
| leonardk a răspuns:

Am o parere proasta despre ea. Cum isi permite sa vina sa ne dea lectii cu trecurul ei de panarama? Cu originea ei (locuieste in America) de popor care a discriminat si ucis negrii sute de ani? Discriminam noi tiganii? Pai noi furam de la ei? Noi avem vile si mercedes-uri din furat sau ei? Cati tigani ai vazut muncind cinstit? De unde stie ea cum se traieste in Romania alaturi de tigani?
Cat despre sederea ei aici...ascunsa permanent...de ce?
Sa-si vada de muzica ei (pe care o apreciez) si sa ne lase pe noi in pace pentru ca nu noi terorizam tiganii ci tiganii ne terorizeaza pe noi.

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Citeste cele peste 8000 de comentarii de pe Yahoo News ca sa vezi parerea, nu numai a romanilor, despre ea. Si sa vezi, ca aia de la yahoo nu cenzureaza limbajul.
Parerea MEA e ca ar cam trebui sa coboare din turnul de fildes si sa traiasca printre noi, muritorii, datorita carora a ajuns unde a ajuns.
Pai, aici a fost huiduita. Ia gandeste-te ce ar fi patit daca ar fi deschis in Italia gura in apararea tiganilor. Aruncau aia cu oua clocite si cu pietre.

| Puiutz a răspuns:

Bunahappy
Ei la unii le-a placut. la altii nu.
E adevarat. acel discurc despre rromi nu trebuia sa-l tina. dar mna oh go on. Ce sa mai tzinem cu rromi. doar fura si fac prostii. nu pot sa puna mana la lucru. si inca sa-i ajutamstraight face.
A fost si la noi laughing. a cantat si a plecat.

| JackieSue a răspuns:

Huiduielile le-a meritam, sincer.Noi suntem cea mai toleranta tara. Dupa ce s-au sfarsit huiduielile a spus "God Dammit"... s-a auzit clar laughing. Toate tarile zic ca noi nu-i toleram pe rromi, dar cand rromi vin in tarile lor, ii izgonesc. Ce frumos, nu?

| AvalohAlyn a răspuns:

Multe fite pentru nimic.Canta bine dar are multe fite. E tot om ca si nou cu suflet.

| AvalohAlyn a răspuns:

Ca si noi*

| kh1ss a răspuns:

Specific romanilor.

| adinescu a răspuns:

Nu mai suport numele madona e peste tot

| Pater a răspuns:

Madonna e o artista.se mentine foarte bine.degeaba o comparati cu MJ(el s-a dat de mult la fund, in timp ce queen Madonna inca e in topuri)... s-a huiduit.foarte nepoliticos.desi ii inteleg oarecum pe cei care au facut-o.pana la urma rromii ne distrug(ex. evident.scandalul din Italia, jafuri, cersetorie etc)... dar Madonna nu are de unde sa stie toate astea...

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Da, pai sunt numai fite.
mie sincer nu-mi place madonna si nici muzica ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din vedeta talentata de odinioara, au ramas discurile pentru play back si o leguma plina de ifose, care vorbeste sa se afle in treaba pe la interviuri. Pe scurt a devenit o putoare enervanta.

| kitty_7793 a răspuns:

Pai. eu cred ca canta bine dar ma enerveaza fitele ei.