| MisuN99 a întrebat:

Ce parere aveti de Nivea men deodorant?

2 răspunsuri:
| Dante30 a răspuns:

Nu recomand si nu am fost niciodata fan.
Personal ca deodorant folosesc Diavolo de la Antonio Banderas for men. Acum nu stiu cat de "original" sau contrafacut o fi la noi in comert, dar sincer persista si are un miros specific elegantei.

| NRazvan a răspuns:

Poate sunt eu mai ciudat dar uneori mi se pare ca miroase direct a transpiratie laughing Eu il folosesc pe cel invisible. Am pus pe cineva sa ma adulmece si mi-a zis ca nu e miros de transpiratie ca doar mi se pare. Ideea la deodorant este sa fie compatibil cu tine, cu Ph-ul corpului tau. Trebuie sa incerci mai multe pana il gasesti pe cel care te protejeaza cel mai bine. Nu te feri sa incerci de la femei, la mine spre exemlu functioneaza voarte bine lady speed stick.