| Mister09 a întrebat:

Ce parere aveti de o relatie de iubire intre o fata de 18 ani si un barbat de 48?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia e damblagita si ala profita ocazia pentru ca o are stramta si e proasta. Si eu o sa fac la fel la varsta aia o sa ma mentin bine fizic si la fata pentru ca nu beau si nu fumez, cu masina smechera atrag toate naivele le bag in sex apoi ramas bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia nu e relatie de iubire

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bărbatul ăla are bani multi? happy O fi relatie cu beneficii.
Poate că e o tanara care doreste/visează sa fie întretinută, cum e in trend. Sau e una fara succes la băieții apropiați de vârsta ei (mai rar, dar nu-i exclus), care se multumeste cu orice. Sunt unele care zic „Dă Doamne unu', numai să fie!" Și viața i-a dat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatie moderna
https://youtu.be/Ny5y7USoQoA?t=45
18 forever. Ulala