| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Ce părere aveți de oamenii care se baga random în seama cu alții pe strada?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de scop. Daca au nevoie de bani, tigari sau incearca sa combine, nu am o parere prea buna.
Dar daca vor o informatie oarecare, sau incearca sa poarte o conversatie cat timp se asteapta undeva, e ok, pot fi chiar placuti.

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu stiu dar daca pe mine ma abordeaza un strain pe strada in 99% din cazuri vrea bani asa ca nu bag pe nimeni in seama

| mODIN a răspuns:

Daca face cineva asta, o sa presupun instant ca e dintr-un MLM

| LisaJulie a răspuns:

Unii vor sa înceapă de la 0 intr-un fel! Adică sa încerce sa își facă prieteni din străini! Poate ei asa considera ca orice strain poate fi un nou prieten

| RazzMTB a răspuns:

Se plictisesc prea tare in casa