| WizzArd3344 a întrebat:

Ce părere aveți de proiectul Blue Beam? Adică acum deja sunt cutremure, s-au descoperit artefacte ale îngerilor, vor sa ne indoctrineze cu invazie extraterestra

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Teoria în sine adună împreună teorii mai vechi ale conspirației suficient ca să câștige o mică atenție pe viitor din partea teoreticienilor, pe baza unei paranoia, și progresând spre planuri tehnologice neverosimile cu motivații care literalmente nu au niciun sens. (Cf. Wikipedia).