| gabriela a întrebat:

Ce parere aveti de reintoarcerea antrenorilor Belu-Bitang la nationala de gimnastica? Va conta acest lucru la mondialele din Anglia?

Răspuns Câştigător
| elly_6423 a răspuns:

Mi se pare fantastic.Acesti antrenori au adus multa faima tarii dupa bella karoly

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O parere excelenta si eu cred ca va conta, avand in vedere rezultatele obtinute de gimnastica feminina romaneasca in anteriorul mandat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare super ca s-au intors si mai ales ca o fac pro bono. adica fara sa fie platiti. vorba strainilor la auzul vestii: adio, fabrica de gimnaste ranite! bine ai revenit, Romania!