| Dani211 a întrebat:

Ce părere aveți de site-ul:eceasuri.ro este de încredere? Nu am găsit nici un topic deschis în legătură cu acest site mai ales pe TPU!

Răspuns Câştigător
| siad a răspuns:

Doar ce am incheiat o experienta cu cei de la eCeasuri.

NU recomand sub nicio forma. Am dat ceasul retur deoarece nu mergea corespunzator si nu doar ca au respins returul fara sa spuna de ce au facut-o, dar au zis ca vor repara ceasul contra cost. Ceasul avea o luna si beneficia de garantie.

Comunicarea cu ei este inexistenta. Nu se raspunde la telefon si mailurile vin tarziu si in limba poloneza

Feriti-va cat puteti de acest site.

1 răspuns:
| LisaJulie a răspuns:

Da, multe cunoștințe de ale mele au comandat de pe el și este de încredere