| Criiss16 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul: Sony Ericsson C902i Cyber-Shot? Cum am mai spus, as putea sa aleg si telefoane speedtouch dar nu cred ca sunt de mine.Cunosc mai multe persoane care au telefoane speedtouch si mi-au spus ca daca da putin mai tare cu el se stinge direct.Si in plus ca eu tin mereu telefonul in buzunar la blugi, si nu este recomandat la telefoanele speedtouch.Deci.ce parere aveti despre un Sony Ericsson C902i Cyber-Shot?happy

2 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

Da se zgarie foarte tare dat fiind faptul ca in buzunarul ala mai ai si o pereche de chei, o bricheta ceva! Ia-l ca e marfa rau de tot, dar mai ia-ti si o husa

| Livianananana a răspuns:

Am si eu sony ericsson! e foarte misto!