| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de tot circul mediatic pe care îl face Shakira împotriva fostului soț și al actualei iubite al acestuia?
Nu-și dă seama că e ridicolă și dă dovadă de frustrare și imaturitate?
De ce nu-și rezolvă în privat divergențele cu Gerard Pique?

4 răspunsuri:
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Buna, Paulina! Chiar acum cateva zile am purtat aceasta conversatie cu niste prietene dragi. Aceeasi parere am si eu. Sa isi spuna frustrările in privat...Astfel ii scade din audiența.
Poate o face si pentru a se promova si mai mult in lume, dar nu prin muzica, ci prin circ si scandal...De la un timp tot circula videoclip-uri cu ea pe toate platformele sociale (Că si-a mutat casa, cum a aflat aceasta ca sotul o inseala). Nu știu ce sa spun.
Tu ce parere ai? Ti se pare normal si firesc sau poate copilaresc?big grin

| Drimmero a răspuns:

Circ ieftin si atat. Ar fi bine sa treaca peste. Nu-l prea 'halesc' eu pe pique asta, alt circar cu un caracter infect, dar chiar e un circ penibil, Prodanca si Reghe sunt mici copii pe langa astia 2.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai plecat si ti-ai trecut intrebarea sub "anonim" inseamna ca nu mai ai chef de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am urmărit subiectul, dar îți pot spune ceea ce îmi reiese din aceasta relatere. Personal nu consider ca o femeie este ridicola atunci când apară ceea ce este al ei și probabil asa considera ca este cea mai buna soluție acest razboi dintre ea si actuala iubita a sotului ei. Însă da, circurile de genul nu prea își au rostul mai ales mediatizate, îți strica reputația.