| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre accidentul de mașină fictiv pe care și l-a înscenat Selly pentru a păcali România TV?
Considerați că este asta o lecție pentru posturile de televiziune și de stiri care fac clickbait cu știri false și "senzaționale"?

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

Deci e fake acel accident al lui?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Consider ca este facut exact pentru ca persoanele ca tine sa vorbeasca despre asta acum. (Nu o lua personal).

Si bine ar fi daca nu s-ar mai vorbi.

| LPCTSTR a răspuns:

Ce bine ca n-am nevoie de stiri si de cancer pur vloggo-romanesc.
Ce sa zic? Bravo lui, bine gandit.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi place deloc persoana lui, da trebuie sa recunosc ca il duce capul