| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest articol? Ce este iubirea in viziunea voastra? http://jurnaldeiarna.wordpress.com/2013/12/14/trei-tipur i-de-iubire/

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Granița dintre "totul și nimic".
Baftă!

| RAY a răspuns:

Iubirea este cand imi vine mie salarul si ca prostul ma duc pe centura sa le stric pe fete dar na asta e viata, pentru tine ce e iubirea, noi masculi platim pentru sex de milioane de ani totul se rezuma la sex o fata sta cu un baiat pentru banii lui ala pentru sex asta e iubirea voastra umana eu sunt neutru in cauza asta eu fac sex cu animale

| OnuOnulică a răspuns:

Iubirea este cel mai important lucru din viata unui om.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Un sentiment placut.

| MskDesign a răspuns:

Iubirea este cam esenta reprezentata de acel jurnal de iarna, in loc de tigara putand fi orice altceva.

| Lolităăăă a răspuns:

Cand iubesc laughing

| robitza123 a răspuns:

Un sentiment placut

| fredi a răspuns:

Iubirea este atunci cand doua persoane se atrag

| Lia_Emi_2000 a răspuns:

Ok... ce este iubirea? iubirea este sentimentul care inmoaie inima de piatra romanilor...

| CryWithM3 a răspuns:

Iubirea este un sentiment care nu se descrie nu s evorbeste despre el ci doar se simte pentru anumite persoane doar inima iti controleaza sentimentul te duce spre aceea persoana ajutata de creier. Iubirea o simtim cu toti chiar si in momente cand nu ar trebui.Acest sentiment nu are ora minute si secunde nici zile saptamani luna si an el se intampla atunci cand inima ii spune el circula prin corpul nostru pana actionam ba sa bagam aceea persoana in semana sa facem cunostinta cu el ba mai multe lucruri asta este iubirea in viziunea mea big grin

| shakuras a răspuns:

Iubirea in viziunea mea este ca scrie tanti asta in articol…. fara adaugiri