| Malvina24 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest filmulet:
http://www.youtube.com/watch?v=MY6AQfp4i8Q&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Este rascolitor cea ce se intampla din cauza vitezei. Mie una mi s-a facut pielea gaina de frica cand am vazut cum au murit toti acei oameni din cauza neatentiei si a vitezei!
Primele 2 clipuri au fost cele mai dureroase, nu neg ca si cand si-a vazut copilul murind a fost dureros. Dar totusi nu numai viteza ci si neatentia ucide, referindu-ma la ultimul clip, cand flirta cu aceea fata. Si in al 2 parea ca au intrat intentionat in masina albastra.

5 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Acest gen de videoclipuri sunt difuzate pentru a se preveni nenorocirile pe care le-am vazut postate, in linkul prezentat de tine.
Viteza la volan, neatentia, starile de bravura ale celor de la volan, graba nejustificata, duc la asemenea tragedii, care nu pot decat sa te faca sa te feresti de asemenea situatii groaznice si sa-i plangi pe cei ce si-au sfarsit viata intr-un mod atat de tragic si atat de nederept.

| kaya a răspuns:

Ce sa mai zic destul de trist, e de plans se intampla destul de multe cazuri in care isi pierd viata multi batranii, copii, tinerii nevinovati.crying Cei care au carnet de conducere ar trebui sa fie mult mai atenti si sa aiba grija de vietile lor si de cele din jurul lor, sa conduca fara viteza etc. Oricui ii se poate intampla asta fara sa stie ce il asteapta, Doamne fereste.sad

| kukubau a răspuns:

Il stiu, foarte vechi. dar sclipitor de genial!

| ilinca98 a răspuns:

Este tragic,''trist, dar adevarat''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este genial...insa atat de tragic...:((

off:am si eu un filmuletzhttp://www.youtube.com/watch?v=isW9As5D25w