| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest individ?

Are o colega noua frumoasa si atragatoare si incepe sa-i faca ochi dulci desi e insurat.Nu-si mai dezlipeste ochii de la ea si ii determina pe unii colegi sa creada ca e mort dupa ea.cateva colege mai in varsta insa nu vad bine deloc situatia si considera ca acea colega frumoasa e vinovata si ca s-a indragostit de el desi ea nu face decat sa discute cu el despre serviciu si atat.In fine,din cauza barfelor ca e insurat si ea "obraznica", el incepe sa ii respinga prietenia ei dar ii propune nu stiu ce activitatea la serviciu pe care ea o refuza.Atunci el se infurie si o sterge total din lista lui de contacte si nu-i mai trimite niciun mesaj dar celorlalti colegi le umple casetele de email cu propuneri de activitati si lucruri legate de serviciu. Ultima data s-a certat cu ea pentru ca ea i-ar fi reprosat refuzul lui de a-i aprecia si munca ei pe langa a celorlalti colegi.I-a spus fetei ca ea "se poarta urat si ca el nu merita sa i se vorbeasca astfel".
Dupa parerea voastra, ce fel de om si coleg este asta?

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Necioplit? Dar stai sa analizam putin situatia...el se indragosteste de ea dar la randul ei ea il trateaza doar ca pe un coleg si nimic mai mult. In acest punct ego-ul lui de mascul desavarsit il determina sa se razbune (probabil a uitat ca razbunarea este arma prostului). Concluzia... MITOCAN. P.S---asta a fost doar parerea mea. Daca am gresit rog a fi iertat.

2 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Offf...
E parca un animal ce a fost ranit. Evita persoana ce l-a refuzat si se razbuna pe ea.

| Idkidk a răspuns:

Of, nu este în toate minţile.