| Gabica a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian Tutu de la Romanii au talent? Mie mi se pare ca este foarte bun.Cine stie cum pot descarca melodia?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu mi se pare, ci sunt sigură! Este superb cât talent are acest băiat, cât suflet pune în ceea ce compune şi cântă...este minunat şi sper să câştige în marea finală pentru că merită cu-adevărat.
Melodia cred că o poţi descărca dacă există pe youtube cu un program de downloadat, poate cu-acesta http://www.video2mp3.net/ baftă!
O seară de vis!

2 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Naspa.mie nu imi place hip-hopul deci nu imi place nici de el dar fiecare cu parerea lui. dupa parerea mea, erau altii care chiar aveau talent dar in fine asa e viata, nedreapta,. Hai toti frustratii sariti cu voturi, stupid laughingrolling on the floor

| andreutzaioalexutzafrumi12354 a răspuns:

Baiatu chiar are talent chiar si eu l-am votat dar cred ca stiu despre ce meledie zici aia cu,, iubiti-va parintii,,?